Call center operátor - Főtaxi Zrt.

Stelius Zrt. > karrier > Call center operátor – Főtaxi Zrt.

Call center operátor – Főtaxi Zrt.

A Főtaxi Zrt. új munkatársakat keres
Call center operátor pozícióba

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • telefonon és e-mailen érkező megrendelések rögzítése számítógépes programba;
  • ügyfelek és taxisok részére információ biztosítása;
  • a fuvarok kapcsán felmerülő kérdések, problémák hatékony kezelése.

Olyan jelölteket keresünk, akik rendelkeznek:

  • call centerben szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat;
  • középfokú végzettséggel;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel;
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudással;
  • ügyfélorientált hozzáállással;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel;
  • vállalják a folyamatos munkarendben történő munkavégzés miatti éjszakai, hétvégi és ünnepnapi munkavégzést.

Amit mi kínálunk:

  • teljes munkaidős jogviszony;
  • béren kívüli juttatás (cafetéria);
  • betanulást támogató képzési rendszer;
  • dinamikus csapat;
  • könnyen megközelíthető munkahelyet.

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat, bérigényed megjelölésével az hr@stelius.hu e-mail címen.