Energetikus - Inforg Zrt.

Stelius Zrt. > karrier > Energetikus – Inforg Zrt.

Energetikus – Inforg Zrt.

Az INFORG Zrt. új munkatársat keres
Energetikus
Az INFORG Zrt. Magyarország egyik legjelentősebb, magánkézben lévő cégcsoportjának tagja,
félmillió nm-t meghaladó ipari és fejlesztési ingatlan tulajdonosa.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Dinamikus munkakörnyezet;
  • Folyamatosan megújuló, sokrétű, kihívásokkal teli munkakör;
  • Kíváncsiak vagyunk a véleményedre;
  • Szakmai támogatást biztosítunk;
  • Szeretnénk, hogy megoszd velünk a véleményed;
  • Hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahelyet kínálunk.

Milyen feladatok várnak Rád, amennyiben csatlakozol csapatunkhoz?

  • Energiaellátással, energiagazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Energia költségek tervezése, energia keretgazdálkodás, energia számlák ellenőrzése;
  • Az energia- és teljesítményszükséglet tervezése, az energiaveszteség feltárása;
  • Kapcsolattartás a közműszolgáltató társaságokkal;
  • Az energetikai mérések elvégzése;
  • Az energia-felhasználással kapcsolatos biztonságtechnikai ellenőrzések végrehajtása, feldolgozása;
  • Energia felhasználást csökkentő javaslatok megfogalmazása, kidolgozása, megvalósítása
  • Energia felhasználások figyelemmel kísérése, adatgyűjtése;
  • Energia költségek tovább számlázása a bérlők felé, energia költségek belső elszámolása, költséghely felosztás;
  • Szerződések előkészítése, ellenőrzése;
  • Felújítási, energiahatékonysági tervek készítése;
  • Műszaki, energiabővítési beruházások előkészítésében való aktív szerepvállalás.

Mik az elvárásaink?

  • Felsőfokú épületvillamossági mérnök, energetikai mérnök, végzettség;
  • Előnyt jelent ingatlan üzemeltetésben szerzett tapasztalat;
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat;
  • „B kategóriás” jogosítvány, vezetési hajlandóság;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel;
  • MS Office programok ismerete;
  • Precizitás és önállóság, strukturált gondolkodásmód jellemez;
  • Kiemelkedő koordinációs és probléma megoldó készséggel rendelkezel;
  • A párhuzamos feladatmegoldás sem okoz nehézséget.

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület és az INFORG Zrt. portfóliójához tartozó ingatlanok országosan.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a hr@stelius.hu címre.

A jelentkezést megelőzően kérjük, olvasd el az INFORG Zrt. állásra jelentkezőkre vonatkozó adatkezelési tájékoztatóját, amit a linkre kattintással érhetsz el.