Ingatlan beruházási mérnök - Inforg Zrt.

Stelius Zrt. > karrier > Ingatlan beruházási mérnök – Inforg Zrt.

Ingatlan beruházási mérnök – Inforg Zrt.

Az Inforg Zrt. új munkatársat keres
Ingatlan beruházási mérnök
Az INFORG Zrt. Magyarország egyik legjelentősebb, magán kézben lévő cégcsoportjának tagja,
félmillió nm-t meghaladó ipari és fejlesztési ingatlan tulajdonosa.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Dinamikus munkakörnyezet;
  • Folyamatosan megújuló, szakmai kihívásokkal teli munkakör;
  • Kíváncsiak vagyunk a véleményedre;
  • Szakmai támogatást és fejlődést biztosítunk;
  • Hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahelyet kínálunk.

Milyen feladatok várnak Rád, amennyiben csatlakozol csapatunkhoz?

  • Az ingatlanok (irodaépületek, kereskedelmi és üzemi létesítmények, raktárak) felújítási munkáinak feltérképezésének támogatása szakmai anyag összeállítása és bemutatása és egyeztetése a beruházási menedzserrel;
  • Bérlői igények egyeztetése és műszaki meghatározása;
  • A bemutatott és elfogadott beruházások lebonyolításának koordinálása;
  • Határidők és beruházáshoz kapcsolódó költségek nyomon követése;
  • Az ingatlanok műszaki állapotának felmérése, az indokolt felújítási feladatok meghatározása;
  • A társaság munkaszervezeteinek mérnöki támogatása;
  • Tervek műszaki felülvizsgálata, vállalkozói ajánlatok bekérése és kiértékelése;
  • Költségbecslés, műszaki leírás, költségvetés, ütemterv készítése;
  • A kivitelezési munkák, műszaki felügyelete, lebonyolítása;
  • Vállalkozási szerződések, teljesítési igazolások, elszámolások készítése;
  • Beruházási terv, és beszámoló készítésében történő közreműködés.

Mik az elvárásaink?

  • Építő-, építész-, épületgépész- mérnök, vagy technikus végzettség;
  • További műszaki végzettség előnyt jelent;
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat;
  • „B kategóriás” jogosítvány, vezetési hajlandóság;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel;
  • MS Office és ArchiCAD programok ismerete;
  • Jó kommunikációs készség, precizitás és önállóság jellemez;
  • Kreatív és munkádra igényes vagy;
  • Kiemelkedő koordinációs és probléma megoldó készséggel rendelkezel;
  • A párhuzamos feladatmegoldás sem okoz nehézséget.

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület és az Inforg Zrt. portfóliójához tartozó ingatlanok országosan

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a hr@stelius.hu címre.

A jelentkezést megelőzően kérjük, olvasd el az INFORG Zrt. állásra jelentkezőkre vonatkozó adatkezelési tájékoztatóját, amit a linkre kattintással érhetsz el.