IT Helpdesk munkatárs - Stelius

Stelius Zrt. > karrier > IT Helpdesk munkatárs – Stelius

IT Helpdesk munkatárs – Stelius

A Stelius Zrt. IT csapata keresi új munkatársát
IT Helpdesk munkatárs pozícióba!

Nagyvállalati csoportunkhoz olyan közismert és stabilan működő, nagy múltú cégek tartoznak, mint a BÁV Aukciósház és Záloghitel Zrt., a Főtaxi Zrt., a Budapest Taxi, illetve az Inforg Zrt.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Bejelentések fogadása, kategorizálása, kezelése és rögzítése a ticketing rendszerben;
  • üzemeltetési utasításokban leírt első szintű támogatási feladatok végrehajtása;
  • SLA menedzsment kezelése, bejelentések elvárt idők szerinti eszkalálása;
  • jegyek lezárásának és nyitásának kezelése, felhasználói visszaellenőrzés kezelése;
  • helpdesk riport kezelése, kiértékelése;
  • felhasználók elsőfokú (Level 1) informatikai támogatása, elsőfokú hibaelhárítása, problémamegoldás;
  • magasabb szintű (Level 2) problémák bejelentéseinek, eszkalálása a megfelelő megoldó csoport számára;
  • kapcsolattartás a felhasználókkal, az informatikai támogató partnerekkel és ügyfelekkel, a bejelentések tárgykörében;
  • napi zárások felügyelete;
  • perifériák beállítása leírások alapján.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahelyet kínálunk;
  • leendő munkaköröd felelősségteljes, sokoldalú, kihívásokban gazdag;
  • fiatalos, motivált, és lendületes csapat tagja lehetsz, modern irodánkban;
  • Home office lehetőséget biztosunk.

Mi tesz téged esélyessé a pozícióra?

  • Minimum középfokú végzettséged van;
  • rendelkezel minimum 2-3 éves Informatikai Helpdesk munkatapasztalattal;
  • problémamegoldó készséged kiemelkedő;
  • szorgalmas, motivált személyiséged van, aki képes rendszerben gondolkodni, önállóan beazonosítani és elvégezni feladatait;
  • képes vagy gyorsan, precízen, valamint csapatban is aktívan működő munkavégzésre;
  • ügyfélközpontú szemléletmóddal rendelkezel;
  • változásokhoz könnyen alkalmazkodó a személyiséged.

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Ha szeretnél egy fiatal, kreatív csapat tagja lenni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a hr@stelius.hu e-mail címre.

A jelentkezést megelőzően kérjük, olvasd el a STELIUS Zrt. állásra jelentkezőkre vonatkozó adatkezelési tájékoztatóját, amit a linkre kattintással érhetsz el.