IT infrastruktúra architekt – Stelius Zrt.

A Stelius Zrt. IT csapata keresi új munkatársát
apasztalattal rendelkező
IT infrastruktúra architekt pozícióba!

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • A vállalatcsoport informatikai infrastruktúrájának megerősítése, a lehetséges rövid és hosszú távú fejlesztési irányok meghatározása;
  • aktív részvétel – szakértőként, tervezőként, ellenőrként – az infrastruktúra fejlesztési projektekben, a belső szabványok kidolgozásában, valamint a szabványosítási és konszolidációs tervek készítésében és megvalósításában;
  • döntés-előkészítő anyagok és javaslatok készítése az infrastruktúra elemeinek alakítása érdekében; a fizikai eszközök életciklus menedzsmentje, az éves tervezésben a szükséges költségterv meghatározása;
  • a kiszervezett tevékenységet végző beszállítók szakmai szempontból történő koordinálása, szolgáltatási szint elvárások megfogalmazása és betartatása;
  • a külső és/vagy belső munkacsoportok által készített dokumentációk IT architek szempontú vizsgálata és véleményezése;
  • IT érintettségű tenderanyagok szakmai mellékletének elkészítése, a beérkezett ajánlatok szakmai értékelése;
  • elemzések, javaslatok készítése a rendszerek és költségek optimalizálására;
  • az architektúra menedzsment kialakítása és biztosítása;
  • a vállalatcsoport IT infrastruktúrájáról naprakész információk begyűjtése és prezentálása.

Mi szükséges ahhoz, hogy csapatunk része legyél?

  • Felsőfokú informatikai végzettség;
  • szerver, IT hálózatok üzemeltetésével kapcsolatos (ITIL) végzettség előnyt jelent;
  • 3-5 év infrastruktúra üzemeltetés és tervezés terén szerzett szakmai tapasztalat;
  • projekt csapat, illetve partneri együttműködés menedzselése;
  • alapos módszertani (ITIL, DEVOPS) ismeretek és több éves gyakorlat;
  • önálló felelős munkavégzésre való képesség, mindemellett csapatjátékos attitűd;
  • folyamatos fejlesztési és fejlődési fókusz;
  • terhelhető személyiség;
  • analitikus gondolkodás, gyors alkalmazkodó képesség;
  • tanácsadói, támogatói szemlélet;
  • részletes, precíz tervezés.

Mi az, ami előnyt jelent, ha igaz Rád?

  • Szakmai angol nyelvtudás;
  • szeretsz részt venni a rendszerek kialakításában is nem „csak” az üzemeltetésükben.

Miért éri meg velünk dolgozni?

  • Fejlesztési folyamatokban vehetsz részt;
  • Kíváncsiak vagyunk a szakmai javaslataidra;
  • Home office lehetőséget biztosunk;
  • Irodánk modern, csapatunk lendületes!

Amennyiben felkeltette hirdetésünk az érdeklődésed, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a hr@stelius.hu e-mail címre.

A jelentkezést megelőzően kérjük, olvasd el a STELIUS Zrt. állásra jelentkezőkre vonatkozó adatkezelési tájékoztatóját, amit a linkre kattintással érhetsz el.